Aktuálně v aukci - březen 2021

Pro lepší náhled na detaily a strukturu obrazů.
Na ty to obrazy byly použity plátna větší gramáže, pastózní barva pro výraznější strukruru, kvalítní napínací rámy, hrany v okrovězlatých tónech, obrazy netřeba rámovat.(Kromě Danaé)

DANAÉ - olej na plátně 80x60cm rok 2012

DRAHOKAMY - olej na plátně 60x40cm rok 2020

NĚŽNÉ LÉTO - olej na plátně 60x90 cm, rok 2020

JARNÍ SLUNCE - olej na plátně 90x60cm, rok 2020